KONST / Litografier / Färglitografi 8681166
nr 868 1166
Erland Cullberg
(1931-2012), Sverige
Färglitografi , Erland Cullberg (1931-2012), komposition, 20/ 27, signerad -75, motivet: 37x50
Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:26:04
4/1 01:05:50
1.300 kr
6/1 16:33:57